• Standaard

Diabetes type 2 en Leefstijl

Je hebt diabetes type 2 en slikt daarvoor medicatie. Dat betekent ook dat je nauw contact het met de diabetes verpleegkundige bij je huisartsenpraktijk om je bloedsuikerwaarden en bijkomende problematiek goed te managen. Hoe mooi zou het zijn als je je medicijngebruik voor diabetes type 2 kunt verminderen of stabiliseren door een andere leefstijl. Dat zou ook kunnen betekenen dat de gevolgen van diabetes type 2 beperkt worden. Denk daarbij aan wondgenezing of bijvoorbeeld het ontwikkelen van staar.

Je hebt dan daadwerkelijk door je eigen inzet invloed op jouw gezondheid. 

Vergoeding vanuit je (aanvullende) zorgverzekering!

Omdat we contracten hebben met alle zorgverzekeraars kan een deel van de kosten worden vergoed vanuit je (aanvullende) zorgverzekering. In een gesprek kunnen we daarover informeren.

Jij zet de 1e stap en wij helpen je verder!

Leefstijlverandering gaat niet vanzelf. Ons team staat klaar om je te helpen, maar jij bent de persoon die de stap moet zetten. Zie ons team als een stok achter de deur. Uiteindelijk is het doel dat je een blijvende verandering bereikt waarbij je de voordelen ervaart van vitaliteit, gezondheid en vooral fitheid en energie. Wil jij weten of het Diabetes & Leefstijl iets voor je is? Vraag een gesprek aan met een van onze coaches. Via info@lifestylecenterlaarbeek.nl of telefonisch 0492-462521.

 

Nieuws

 • Diabetes type 2 en Leefstijl

  Je hebt diabetes type 2 en slikt daarvoor medicatie. Dat betekent ook dat...

  Lees meer
 • Fit blijven tijdens je zwangerschap

   https://www.zorgboogextra.nl/ledenvoordeel/zwanger-baby-kind/zwange...

  Lees meer
Meer nieuws
 • Afvallen

  Fit & Slank in 35 minuten

  Word Fit & Slank met het effectieve MILON concept en Smart Fitness/Egym

  Lees meer
 • Groepslessen & Stages Cycling

  Groepslessen & Stages cycling

  Blijf fit en krijg extra energie met de ruim 75 groepslessen per week, incl. begeleiding!

  Lees meer
 • Pilates en Yoga

  Body&Mind

  Fysiek maar ook mentaal krachtig

  Lees meer